Hiroyasu HI-B8
#21
Op de PC kan ik een 'delen' of 'export' niet vinden. En nadat ik op de PC weer uitgelogd was moest ik op de porto 'Opnieuw verbinden' aanklikken.
Al met al wel een klus om het allemaal in te stellen en te configureren dus? Heeft je porto ook een camera Johan?
Want dan zou je de kanalen er wellicht met de QR code in kunnen zetten.
Antwoord


Berichten in dit onderwerp
Hiroyasu HI-B8 - door Pieter - 13-01-2025, 20:39
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Ewoud - 14-01-2025, 09:29
RE: Hiroyasu HI-B8 - door cornevdijk - 10-02-2025, 12:03
RE: Hiroyasu HI-B8 - door SemafoonWinkel.nl - 10-02-2025, 14:31
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Pieter - 10-02-2025, 18:09
RE: Hiroyasu HI-B8 - door cornevdijk - 10-02-2025, 21:22
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Cturtle - 11-05-2025, 07:48
RE: Hiroyasu HI-B8 - door merel - 12-08-2025, 16:14
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 30-12-2025, 20:37
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 31-12-2025, 01:01
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 09:35
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 31-12-2025, 09:44
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 09:45
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 13:57
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 31-12-2025, 14:04
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 15:12
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 15:54
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 15:58
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 16:20
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 16:28
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 16:34
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 16:38
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 16:43
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 16:48
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 16:49
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 16:56
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 17:01
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 31-12-2025, 17:06
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Faramir - 31-12-2025, 17:12
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 01-01-2026, 12:21
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 01-01-2026, 12:51
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 01-01-2026, 13:35
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 02-01-2026, 14:30
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 02-01-2026, 14:59
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 02-01-2026, 15:21
RE: Hiroyasu HI-B8 - door The Jolly Joker - 02-01-2026, 18:00
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 02-01-2026, 18:08
RE: Hiroyasu HI-B8 - door PA25027 - 18-01-2026, 11:16
RE: Hiroyasu HI-B8 - door Johan Beck - 18-01-2026, 11:34
RE: Hiroyasu HI-B8 - door SemafoonWinkel.nl - 18-01-2026, 21:09

Ga naar locatie: