niet bestaand kanaal?
#8
Hallo allemaal,

De definitieve kanaalnaam is: Zestienhoven EHRD
Het kanaal is Live maar er kan nog wat aan de instellingen aangepast worden.

Frequenties geprogrammeerd:
  • 118.200 Tower primary
  • 119.700 Tower secundary
  • 122.180 Delivery
  • 122.990 Approach primary
  • 131.150 Approach secundary
  • 121.500 Internationale Noodfrequentie

Veel luisterplezier!
--==[ ZelloSheet brengt vraag en antwoord bij elkaar! ]==--
Antwoord


Berichten in dit onderwerp
niet bestaand kanaal? - door ACE - 02-02-2025, 14:18
RE: niet bestaand kanaal? - door The Jolly Joker - 02-02-2025, 14:56
RE: niet bestaand kanaal? - door ACE - 02-02-2025, 15:18
RE: niet bestaand kanaal? - door The Jolly Joker - 02-02-2025, 15:37
RE: niet bestaand kanaal? - door johan - 02-02-2025, 17:16
RE: niet bestaand kanaal? - door ACE - 02-02-2025, 19:13
RE: niet bestaand kanaal? - door johan - 03-02-2025, 09:38
RE: niet bestaand kanaal? - door Patrick - 03-02-2025, 18:17
RE: niet bestaand kanaal? - door SemafoonWinkel.nl - 03-02-2025, 18:34
RE: niet bestaand kanaal? - door Werkplaats - 03-02-2025, 20:19
RE: niet bestaand kanaal? - door Patrick - 04-02-2025, 01:46

Ga naar locatie: